GündemYabancı Diziler

Westworld 4. Sezon ne zaman? Yayınlanacak mı?

Westworld 4. Sezon yayınlanacak mı?

Westworld 4. Sezon yayınlanacak mı? , Westworld 1. Bölüm , Westworld 4. Sezon ne zaman? , Westworld 4. Sezon ne zaman yayınlanacak? , Westworld 4. Sezon Onay aldı mı?

HBO’nun geçtiğimiz aylarda çıkmış olan 3. sezonu ile beraber ekranlara dönecek olan bilim kurgu dizisi Westworld 4. sezon onayını almayı başardı.

1976 yılı yapımı olan aynı isimde ki filmden diziye uyarlanarak ve yayınlanacak olan ilk 2 sezonu beğeni kazanmayı başarmış olan HBO dizisi Westworld, uzun bir bekleyişin sonrasında 3. sezon ile beraber tekrardan ekranlara geri dönüyor. Seyircileri, fazlasıyla gelişmiş olan robotların fantastik tema parklarda insanları eğlendirebilmek için kullanıldığı bir dünyaya götürecek olan Westworld, 4. sezonda ise bu tema parklardan çok daha farklı bir ortama yani gerçek dünyaya taşınmaya başlayacaktır.

Bir taraftan Dolores ve Bernard’ın tema parkların dışarısında yaşadıkların konu almaktayken 3. sezon, bir taraftan da Aaron Paul’un canlandırmakta olduğu Caleb’i seyirci ile buluşturdu. Dolores ve Caleb’ın kesinleşecek olan öyküleri, tema parkların dışarısında yer alan “gerçek” dünyanın da en az parklar kadar çarpık olduğunu gösterecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu