NetflixYabancı Diziler

The Office yeni sezon gelecek mi?

Netflix’in en uzun ve en çok izlenen yapımlarından birisi olan The Office ile ilgili birçok izleyicinin cevaplanmayı bekleyen soruları mevcut. The Office ile ilgili her gün forumlarda, sosyal medya hesaplarında sorular sorulurken Netflix şirketinden henüz bir açıklama gelmedi. Geçtiğimiz yıllarda yeni sezonunun geleceği ile ilgili haber ortaya çıkan The Office dizisinin yeni sezonu gelecek mi? İşte detaylar ve daha fazlası dizisezonu.com adresinde yer alıyor…

İlk bölümü 2005 yılında yayınlanan The Office yabancı diziler serisi yaklaşık 8 sene içerisinde toplamda 9 sezonu ile birlikte bir komedi dizisi olarak karşımıza çıkmakta.

Netflix üzerinde yer alan The Office dizisi 2005-2013 yılları arasında ciddi bir izlenme sayısına ulaşmış ve söylentilere göre Netflix üzerinde 185 milyona yakın abonesi bulunmaktadır. The Office dizisini güzel yapan şeyler arasında birçok neden bulunuyor.

The Office #Netflix

The Office dizisini izleyicilerin beğenmesinde ki en büyük sebep geçmişten günümüze devam eden kahkaha efektinin dizide yer almamasıdır. Dizide yer alan birçok karakterin şapşal ve sempatik olması izleyicilerinde oldukça beğenisini toplamakta.

9 sezondan oluşan The Office dizisi ile ilgili her sene yeni sezon onayı haberleri gelse de izleyiciler artık bu konudan oldukça sıkılmış durumda. Son olarak sete girdiği söylenilen iddiaları medyada yer alsada The Office dizisi ile ilgili en güncel bilgiyi Netflix kısa süre içerisinde açıklayacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu