NetflixGündemYabancı Diziler

Ragnarok 2. Sezon ne zaman? Ragnarok devam edecek mi?

Ragnarok 2. Sezon Gelecek mi?

Netflix‘ in orijinal yapımlarından olan Norveç dizisi Ragnarok birçok dizi sever tarafından izlenilmiş ve beğenilmişti. 31 Ocak‘ ta yayınlanan ilk sezonu ile ilgileri üzerine çeken Norveç dizisinin 2. sezonun gelip gelmeyeceği merak ediliyordu. Atılan bir tweet ve paylaşın yeni sezon fotoğraflarıyla onayını aldığını duyuran Ragnarok 2. sezon ne zaman yayınlanacak?

Ragnarak 2. Sezon Onayını Aldı

Avengers‘ tan tanıdığımız bir süper kahramanı farklı kişi ve farklı senaryoyla karşımıza çıkaran dizide süper kahraman işlemesi mevcut. Aksiyonun çok fazla olmadığı dizi senaryosu ve sürükleyiciliğiyle oldukça beğeni topladı. Yeni sezon onayını kesin olarak alan dizi afişleriyle birlikte bunu duyurmuştu.

ragnarok 2. sezon ne zaman
ragnarok 2. sezon ne zaman

Ragnarok 2. Sezon ne zaman?

Asıl merak edilen ve şuanda gündemdeki diğer konu ise Ragnarok 2. Sezon ne zaman gelecek? Henüz kesin tarih belli olmasa da ilk sezonu 31 Ocak‘ ta yayınlanan dizinin Netflix takvimine göre 1 sene sonunda Ocak 2021 gibi çıkacağını tahmin ediyoruz. Bu tarih açıklanmamakla beraber sadece bizim teorilerimize dayanıyor. Netflix bir sürpriz yapıp diziyi erkenden izleyicilere de sunabilir.

Dizinin oyuncu kadrosunda David Stakston, Jonas Strand Gravli, Theresa Frostad Eggesbø, Herman Tømmeraas, Emma Bones, Henriette Steenstrup, Odd-Magnus Williamson, Synnøve Macody Lund, Bjørn Sundquist ve Gísli Örn Garðarsson gibi isimler yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu