Yabancı DizilerGündem

Prison Break 6. Sezon ne zaman? Yayınlanacak mı?

Prison Break 6. Sezon yayınlanacak mı?

Prison Break 6. Sezon yayınlanacak mı? Prison Break 6. Sezon ne zaman? Prison Break 6. Sezon ne zaman yayınlanacak? Prison Break 6. Sezon Onay aldı mı?

Prison Break’te Michael Scofield’ı hayata geçirmiş olan Wentworth Miller, Instagram üzerinden bir hayranından gelecek olan “6. sezon ne zaman?” sorusunu yanıtladı.

Suç ve aksiyon türünde ki Prison Break, 2005-2009 seneleri içerisinde yayınlanmış olan ilk 4 sezonu ile seyircisine unutulmayacak bir deneyim yaşatmıştır. Dizi 4 sezonla beraber bitmiş gibi görünse bile, 2017 yılında büyük bir sürpriz yaparak bambaşka bir konu anlatma vaadi ile tekrardan hayranlarının karşısına çıktı. Senelerin ardından gelecek olan 5. sezonun sonu ile 6. sezonun da çıkacağı hayran kitlesine açıklama yapılmıştı.

Zaman geçmesinin ardından 6. sezon olumsuz bir şekilde ertelenme kararı ile karşı karşıya… Dizinin yaratıcalarından bir taensi olan Paul Scheuring Twitter sosyal platformu üzerinden 1 – 2 bölümün konusunun ve senaryosunun hazır olduğunu hayranları ile paylaşmıştı. Başroller arasında yer alan Dominic Purcell ise Instagram hesabı üzerinden belirli aralıklar ile beraber yaptığı açıklamalar aracılığı ile yapımın yeni sezonu için duyacak olduğu heyecandan bahsetti ve ara ara hayranları ile yeni gelişmeleri paylaşmaya devam etti.

Öbür taraftan şöyle bir konu var ki, Prison Break Fox şirketi etiketiyle yayınlanmakta olan bir dizi. Geçtiğimiz sene Disney’in Fox’u satın almasından sonra bazı projelerde sıkıntılar ve iptaller yer almıştı. Kısa bir süre önce Prison Break’in de bu durum içerisine dahil olup 6. sezonunun iptal edileceği hakkında haberler ortaya atılmıştır.

PRİSON BREAK 6. SEZON FRAGMANI!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu