NetflixGündemYabancı Diziler

La Casa de Papel 5. Sezon ne zaman? Yayınlanacak mı?

La Casa de Papel 5. Sezon yayınlanacak mı?

La Casa de Papel 5. Sezon yayınlanacak mı? La Casa de Papel 5. Sezon ne zaman? La Casa de Papel 5. Sezon ne zaman yayınlanacak? La Casa de Papel 5. Sezon Onay aldı mı?

Netflix üzerinden yayınlanmış olduğu günden bu tarafa İspanyol dizisi La Casa De Papel yoğun ilgi görmektedir. Oldukça büyük bir prodüksiyona ve dev oyuncu kadrosuna sahip olan dizinin 4. Sezonu 3 Nisan tarihinde hayranları ile buluştu. Başrollerinde birbirinden yetenekli olan Ursula Corbero (Tokio), Alvaro Morte ve Pedro Alonso ye almaktadır. La Casa De Papel’in 4. sezonunu bitirmiş olanlar sabırsızlıkla 5. sezon araştırmalarına başladı.

La Casa De Papel’in 5. Sezonu ile alakalı Netflix tarafından henüz tam olarak bir resmi açıklama gelmedi. Ancak İspanyol serisinin tüm dünyada büyük bir popülaritesi göz önüne serildiğinde, devam edeceği kesin gözü ile bakılıyor. Dizinin en büyük yaratıcısı olan Alex Pina henüz 5. bölümü düşünüp düşünmediklerini açıkladı ve aynen şöyle dedi: “Birisi olacağını biliyor, ama biz değil.”

Netflix’te İspanya ve Latin Amerika için evrensel orijinal içerik editörü Paco Ramos, gelecek olan sezonların “iyi giderse” seyirci ile buluşacağını anlattı.

İspanyol kayıtlı web sitesi Marca, dizinin 5. ve 6. sezonda izleyicileri şaşırtacağını da öne sürdü. Bunun yanı sıra, yazar Javier Gomez Santander, büyük gösteriye geri dönmesi üzerine El Mundo ile bire bir görüştü ve şunları söyledi: “La Casa De Papel ile, Simeone gibi oyuna göre oyun oynuyoruz. Bölüm bölüm, sıra sıra, satır satır. Şovun ne kadar sürebileceğini hiç bilmiyoruz. Bilmemiz gerekseydi, Berlin’i öldürmeyi düşünmezdik.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu