Yabancı Diziler

How I Met Your Mother dizide ki ananasın anlamı nedir?

Dünyanın en popüler yabancı diziler arasında yer alan How I Met Your Mother dizisi yaklaşık on beş yıldır çekilen dokuz sezonu ile en fazla takip edilen diziler arasında yer almaktaydı. Peki How I Met Your Mother dizisinde birçok kavramın anlamları nelerdi? Çok merak edilen fakat bulunamayan bazı kavramlar belli oldu mu? Bunlardan biriside dizideki ananasın anlamı idi. Peki How I Met Your Mother dizisinde ki ananasın anlamı nedir? İşte detaylar…

Amerika yapımı olan How I Met Your Mother dizisi yayınlanan 208 bölümü ile dünya genelinde birçok izleyicinin gönlünde taht kurdu. Dizinin son sezonu yaklaşık altı yıl önce yayınlanmış olsada izleyiciler sürekli olarak dizi repliklerini sosyal medya hesaplarında paylaşmaktadırlar. Diziyi bitirip tekrar başlayan birçok izleyici ise ilk sezonda yer alan ananas vakasının cevabını aramaktadır. Peki ananasın anlamı neydi?

How i Met Your Mother

How I Met Your Mother dizisi final sezonunda çok merak edilen ananas vakasının yanıtını seyircilere ulaştırdı. Yapım ekibi çok merak edilen sorunun yanıtını vermiş olsa da izleyiciler bu konudan pek memnun kalmadılar.

How I Met Your Mother Ananas Vakasının Yanıtı

Ted, Kaptan’ın (Zoey’in eski kocası) evine gidip Lily’nin hamilelik olayını çözdüğünde ananas olayı da çözülmüş.. Kaptan, Ted’e “Sen benden sadece bir şey çalmadın” diyor. Ted dışarı çıktığında ananası görüyor ve “Ananas da neyin nesi?” diye soruyor. Kaptan da “Bu eski bir kaptanlık usulüdür. verandanın önünde bir ananas bulunması, konukseverliğin sembolüdür. Ben bir tane burada, bir tane de şehirdeki evimin verandasında bulunduruyorum.” diyor. Sonrasında Ted’in ananası buluşunu hatırlayışı gösteriliyor. 1.sezon 10.bölümde de Ted kaptanın diğer evindeki ananası almış oluyor..

Siz ananas gizeminin sonucunu beğendiniz mi?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu