GündemYabancı Diziler

Grantchester 6. Sezon ne zaman? Yayınlanacak mı?

Grantchester 6. Sezon yayınlanacak mı?

Grantchester 6. Sezon yayınlanacak mı? , Grantchester 6. Sezon ne zaman? , Grantchester 6. Sezon ne zaman yayınlanacak? , Grantchester 6. Sezon Onay aldı mı? , Grantchester 1. Bölüm

ITV platformu üzerinden tam 5 sene boyunca yayınlanacak olan dedektiflik dizisi Grantchester dizisi için tekrardan 6. sezonda da devam edebilmesi için onay verme kararını vermiştir. Al Weaver, Tessa Peake-Jones ve Kacey Ainsworth gibi birbirinden iyi tanıdığımız isimlerin yer aldığı Grantchester dizisi 6. sezonunda da ekranlarda olmaya kalmaya devam edecektir. Dizi 2014 senesinde 1. sezonunu çıkarmıştır.

Fazlasıyla sevilmekte olan polisiye ve drama kategorisinde ki Grantchester 6. sezonunu garanti altına aldı. Onay haberi dizinin Amerika Birleşik Devletlerinde ki yayınının bitmesine kısa bir süre kala duyuruldu. Robson Green ve Tom Brittney’in başrolünde yer almış olduğu bu dizinin gelecek sezonu 1957 senesinde, 5. sezon finalinden tam bir yıl sonra seyirci ile buluşacak. Çekimlerin Eylül civarlarında başlanacağı söylenmektedir. Eğer bu plan doğrultusunda giderse Grantchester, İngiltere’de çekimlere dönecek olan ilk büyük projelerden bir tanesi olacak.

Grantchester, James Runcie’nin kısa dedektiflik öykülerinden oluşmakta olan The Grantchester Mysteries adında bir seriden uyarlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu