NetflixFilmler

Eltilerin Savaşı Netflix’e ne zaman gelecek?

NuLook şirketinin yapımlarından birisi olan Eltilerin Savaşı filmi 31 Ocak 2020 tarihinde vizyona girmişti. Vizyonda uzun bir süre kalan Eltilerin Savaşı filmi yaptığı iyi gişe rakamı ile birlikte adından oldukça uzun süre ettirdi. 7 hafta içerisinde 3 milyondan fazla seyirci başarısına ulaşan Eltilerin Savaşı filmi ile ilgili Netflix haberleri her gün dönmekte. Peki Eltilerin Savaşı filmi Netflix’e ne zaman gelecek? Eltilerin Savaşı filmi ile ilgili tüm detaylar dizisezonu.com adresinde yer alıyor…

Gupse Özay’ın kaleme aldığı Eltilerin Savaşı, aralarındaki çekişme ve rekabetin hiç sönmediği, birbirinden farklı karakterlere sahip Sultan ve Gizem adındaki iki eltinin hikâyesini anlatıyor.

Değerli oyuncu Gupse Özay’ın senaryosunu yazdığı ve yapımını NuLook şirketinin hazırladığı Eltilerin Savaşı filmi 7 hafta kaldığı vizyonda 3.628.814 seyirci rakamına ulaştı. Peki Eltilerin Savaşı filmi Netflix ne zaman gelecek? İşte tüm bilgiler…

Eltilerin Savaşı Netflix

Gişede büyük başarı yakalayan 7.Koğuştaki Mucize, Biz Böyleyiz ve son olarak Eltilerin Savaşı filmleri de Netflix Türkiye ve toplamda 290 ülkede yer alacağı kesinleşti. Eltilerin Savaşı Filmi Netflix platformuna Mayıs ayının son çeyreğinde gelmesi bekleniyor.

Eltilerin Savaşı filmi konusu

İki elti olan Sultan ve Gizem arasında yaşanan tatlı çekişmelere, bitmek bilmeyen rekabete odaklanıyor. Gizem ve Sultan elti olan iki genç kadındır. İkili arasında yaşanan ufak atışmalar bir süre sonra yerini tatlı bir rekabete bırakır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu