NetflixFilmlerGündem

Eltilerin Savaşı 2 gelecek mi? ne zaman?

Eltilerin Savaşı 2 ne zaman gelecek?

Eltilerin Savaşı 2 gelecek mi? Eltilerin Savaşı 2 devam filmi çekilecek mi? Eltilerin Savaşı Netflix, Eltilerin Savaşı 2 ne zaman gelecek? Eltilerin Savaşı 2 konusu?

Eltilerin Savaşı bildiğimiz üzere çok yakın bir tarihte Netflix platformunda yayınlandı. Film gişeye düştüğünde de oldukça kitle yakalamış olsa da Netflix‘ te yayınlanmasıyla birlikte birçok film sever tarafından izlendi. Netflix‘ in en çok izlenenler listesine girmeyi başaran filmde komik oyunculukları ve filmleriyle bilinen Gupse Özay oynuyor.

Eltilerin Savaşı 2

Eltilerin Savaşı 2 gelecek mi?

Eltilerin Savaşı filminin çok beğenilmesi akıllara bir soruyu getiriyor. Eltilerin Savaşı 2 gelecek mi? Gupse Özay‘ ı Deliha filminden de yakında tanıyoruz. Başarılı oyuncu bu filminde de izleyenleri oldukça güldürmeyi başardı. Filmin son sahnesini göz önüne aldığımızda Deliha gibi bu filmde de 2. filme açık kapı bırakılmış, devam filmi için sinyaller verildi. Hem yazan hem oynayan Gupse Özay henüz bir açıklama yapmasa da Eltilerin Savaşı 2 filmi için senaryo yazacağını düşünüyoruz. Devam filminde de oyuncu kadrosunun çok farklı olmayacağı ortada.

Eltilerin Savaşı 2 Konusu

İlk filmde iki eltinin birbirleriyle rekabeti konu alan film daha sonrasında bu ikilinin birbirleriyle olan dostluğunu gözler önüne vurmuştu. Devam filminin konusu ilk filmin son sahnesine baktığımızda aralarına katılacak olan küçük kardeşlerinin yeni eşi yani yeni elti ile yeni bir rekabeti gösterecek. Tabii ki bunlar sadece ilk filmden çıkardığımız tahminler. Henüz bir açıklama yapılmadı. Yeni açıklama yapıldığında sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu