NetflixFilmler

Bayi Toplantısı filmi Netflix’e ne zaman gelecek?

İbrahim Büyükak’ın kaleme aldığı ve yönetmenliğini Bedran Güzel’in gerçekleştirdiği Bayi Toplantısı filmi 2020 yılının ilk çeyreğinde yayınlanan filmler arasında yer almaktadır. 21 Şubat 2020 tarihinde vizyona giren Bayi Toplantısı vizyonda 4-6 hafta arası kaldı ve iyi bir izlenme sayısı aldı. İbrahim Büyükak’ın katıldığı bir programda Netflix’le görüşüyoruz açıklamaları filmin ne zaman geleceği konusunda ise merak ettirdi. Peki Bayi Toplantısı filmi Netflix platformuna ne zaman gelecek? İşte detaylar ve daha fazlası dizisezonu.com adresinde yer alıyor…

21 Şubat tarihinde vizyona giren Bayi Toplantısı filmi vizyonda 4 hafta kaldı. Film toplamda 1 milyon 35 bin 589 seyirci tarafından izlenirken elde edilen hasılat ise 18.584.188,00 TL olmuştur. Bayi Toplantısı filmi ile ilgili İbrahim Büyükak ise Youtube üzerinde katıldığı bir komedi programında Netflix’e geleceğinin sinyallerini vermişti.

Bayi Toplantısı

Son yıllarda İbrahim Büyükak yazdığı filmler ile sinema dünyasında kalıcılık yaratmayı başardı. Yol Arkadaşım film serisi ile oldukça dikkat çeken İbrahim Büyükak son olarak bu sene yarattığı Bayi Toplantısı filmi ile de birlikte seyircinin ilgisini sürekli olarak toplamayı elde etti.

Bayi Toplantısı filmi ile ilgili yapımcı ve Netflix üzerinde devam eden görüşmeler tamamlandı. Filmin kısa süre içerisinde Netflix platformunda yer alması bekleniyor. Görüşmelerin daha önce Küçük Esnaf ve Yol Arkadaşım filmleri tarafındanda yapılması ile birlikte yakın ilişkileri bulunan İbrahim Büyükak – Netflix görüşmesi olumlu tamamlandı.

Bayi Toplantısı filmi Netflix‘e en geç 1 ay içerisinde gelmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu