NetflixFilmler

Baba Parası Netflix ne zaman gelecek?

Baba Parası Netflix gelecek mi?

Baba Parası Netflix, Baba Parası Netflix ne zaman? Baba Parası Netflix gelecek mi? Baba Parası ne zaman internete düşecek? Baba Parası Filmi Konusu

Ünlü komedyenler Ahmet Kural ve Murat Cemcir‘ in yeni filmi olan Baba Parası vizyona girdikten sonra Netflix‘ te de yerini alıyor. Baba parası filminde Ahmet Kural, Murat Cemcir, Devrim Yakut, Rasim Öztekin, Yağmur Tanrısevsin, Özgür Emre Yıldırım, Deniz Barut, Ayhan Taş gibi kaliteli oyuncular yer almaktadır. Komedi film severlerin beğenisini toplayan ekip yine şahane bir projeye daha imza attı.

Filmi internette izlemek mümkün olmasa da yakın zamanda Netflix platformundan izleyebileceksiniz. İkilinin diğer filmlerine göre biraz düşük olduğu yorumları ve küfürlü içeriğin çok olduğu söylense de izlenmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Baba Parası Filmi Konusu

Film zengin bir iş adamının ölümünden sonra gayri meşru iki çocuğun başından geçen olayları ele alıyor. Bu gayri meşru kardeşler onlara kalan mirası almayı beklerken bir sürprizle karşılaşıyor. Babaları tüm mal varlığını şifreli kasaya koyup şifreyi bulan kardeşe bırakacağını söylemiştir. İki gayri meşru kardeş şifreyi bulmak için ellerinden geleni yapacaktır. İkisininde mirası bırakmak gibi bir niyeti yoktur.

Baba parası netflix

Baba Parası Netflix ne zaman?

Baba Parası filmi Netflix platformuna gelecek. 14 Ağustos‘ ta Netflix‘ te yayınlanacak olan komedi filmini Netflix üyeliği olanlar izleyebilecek.

Filmin fragmanını izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu