BluTVGündemYerli Diziler

Aynen Aynen 4. Sezon Yayınlandı mı?

Aynen Aynen 4. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman?

BluTV başarılı yapımlarından olan mini dizi Aynen Aynen bildiğimiz üzere erkek ve kadın ilişkilerini kısa kesitlerle ele alıyor. Birçok kişi tarafından severek izlenilen yapımın ilk 2 sezonu BluTV üzerinden ücretsiz olarak izlenebiliyor. Diğer sezonları ve yeni bölümleri izlemek için BluTV aboneliğiniz olması gerekiyor. Kısa süre önce 4. sezon onayını alan mini dizi çekimlere başlamış ve ilk bölümü BluTV üzerinden yayınlamıştı.

Aynen Aynen 4. Sezon Yayınlandı mı?

Aynen Aynen 4. Sezon İlk bölümü yeni yayına girdi. BluTV üzerinden izlenebilen mini dizi 3. sezonda Kerem Bursin‘ i diziye dahil etmişti. 3. Sezon diğer sezonlara göre biraz daha pasif kalsada 4. Sezon ile biraz daha oturup izleyicileri etkileyeceğini düşünüyoruz. Yayınlanan yeni bölümü incelediğimizde ise güzel bir sezonun bizi beklediğini söyleyebiliriz.

Aynen Aynen 4. Sezon 1. Bölüm İzle

Aynen Aynen 4. Sezon 1. Bölüm İzle, BluTV üzerinden yayınlanan dizinin ilk sezonları ücretsiz yayınlanmıştı. Diğer sezonları izlemek için 19.90TL olan BluTV aylık aboneliğini satın almak gerekiyor. Youtube üzerinden bazı kişiler tarafından yayınlanan Aynen Aynen 4. Sezon 1. Bölüm‘ ü BluTV’ den izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu