FilmlerNetflix

Aykut Enişte 2 Gelecek mi?

Aykut Enişte Devam Filmi Gelecek mi?

Aykut Enişte 2 Gelecek mi? Aykut Enişte Devam filmi gelecek mi? Aykut Enişte 2 ne zaman? Aykut Enişte Nasıl İzleyebilirim? Aykut Enişte Konusu? Büyük başarı toplayan Aykut Enişte filmi devam edecek mi? Aykut Enişte filmi ile Cem Gelinoğlu kariyerini çok daha üst noktalara taşıdı.

Çektiği Vine videoları ile popüler olan Cem Gelinoğlu, Instagram ve birkaç filmi ile kariyerine devam etmişti. Komedi filmlerinde oldukça başarılı olan Vine fenomeni Aykut Enişte projesiyle kariyerini çok daha üst noktalara taşıdı. Ali Kundilli filmlerinde de oldukça başarılı olan ve 2 serilik film çeken ünlü fenomen adını yeni filmiyle birçok kişiye duyurdu. Vizyona girdiği 2019 Mayıs ayında 567.380 seyirci ile 7.771.100 TL’ lik bir hasılata ulaştı. Netflix‘ te de 2019 yılında en çok izlenen 10 film yer arasında alan Aykut Enişte‘ nin senaristliğini Vine fenomeni Cem Gelinoğlu ile oyuncu Giray Altınok, yönetmenliğini ise Onur Bilgetay yaptı.

Aykut Enişte 2 Gelecek mi?

Aykut Enişte 2 Filmi Konusu

Aykut Enişte, yalnızlığından şikayetçi olan ve aile özlemi çeken bir adam olan Aykut‘ un hikayesini konu ediyor. Düğüne bir hafta kala dükkanına hırsız giren Aykut, tüm birikimini kaybeder. Dükkana hırsızın girmesi, sadece Aykut‘ un maddi kaybına neden olmaz aynı zamanda başına türlü işler açılmasına da neden olur. Sigorta şirketinin çalışanı ile kendisini bir yalanın içinde bulan Aykut farklı bir hayata geçiş yapacaktır.

Aykut Enişte 2 Gelecek mi?

Filmin senaristi ve başrol oyuncusu Cem Gelinoğlu açtığı Instagram canlı yayınında devam filminin senaryosu üzerinde çalıştıklarını ve ilk filmi aratmayacak senaryo ile film severlerin karşısına çıkmak istediklerini duyurdu. Tarih belli olmasa da 2021 yılında filmin sevenleri ile buluşacağını tahmin ediyoruz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu